Kiedy separacje par Gutiérrez / Sanchez, Arroyo / Alonso i Capra / Chozas zostały oficjalnie ogłoszone, pojawiło się kilka plotek o rozstaniu Miguela Yanguasa i Javiego Garrido.

Ale Andaluzyjczycy, zajmujący odpowiednio 10. i 11. miejsce w rankingu FIP, przynajmniej na razie postanowili pozostać razem. Rzeczywiście, para Yanguas / Garrido jest zarejestrowana w P2 w Genui i P1 w Maladze.

Jeśli obaj gracze w jakiś sposób osiągnęli w tym roku kamień milowy w postaci finału i dwóch półfinałów, ich występy są nieco nieregularne i czasami zbyt mocno skupiają się na torze, zwłaszcza w przypadku serwisów Garrido, które nie cieszą się zbytnio w drużynie. Yangua…

Niemniej jednak obaj mężczyźni, których łączy to, że są młodzi, utalentowani i pochodzą z Andaluzji, z pewnością uznali, że nie mają lepszej opcji na krótką metę niż dalsze dzielenie się tym utworem. Miejmy nadzieję, że ten wybór się opłaci i już niedługo będziemy mogli zobaczyć, jak zachwiają dotychczasowym układem sił!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !