Jak już wiesz, plik posiłek przed meczem jest bardzo ważne, aby padel i we wszystkich sportach. Często jednak nie wystarcza na pokrycie wszystkich potrzeb sportowca. Zwłaszcza w padel gdzie czasami trzeba rozegrać kilka gier w ciągu jednego dnia.

Inwentaryzujemy ciekawe produkty, które będą towarzyszyć Ci w wysiłkach z naszym partnerem Greenweeza, strona z produktami ekologicznymi i ekoodpowiedzialnymi.

Przydatne są przekąski energetyczne, takie jak konkretne batony. Te batony pozwolą uniknąć nadmiernego wykorzystania rezerw organizmu i przyspieszenia początku zmęczenia.

Jak zobaczysz, są Różne rodzaje. Zgodnie z ich specyfiką mają być stosowane przed meczem, w trakcie lub po meczu. Są również bardzo praktyczną przekąską, którą możesz zabrać do biura. Oto kilka, które przykuły naszą uwagę!

Budda batony proteinowe

Bardzo gęsty pod względem energetycznym dzięki obecności daktyli, orzechów i białek o wadze i ryżu oraz bogaty w mikroelementy ten baton będzie szczególnie interesujący w turniejach, kiedy nie masz czasu na jedzenie między dwoma meczami na przykład. Rzeczywiście, zapewni ci niezbędne składniki odżywcze, aby dobrze się zregenerować i być gotowym na jak najszybszy powrót na tor! Wegański, bezglutenowy i dostępny w kilku smakach, będzie pasował do największej liczby!

Batony Energii Buddy

Dzięki łatwo przyswajalnym składnikom odżywczym szczególnie ciekawa będzie energetyczna wersja batona buddy podczas meczów aby mieć pewność, że będziesz wyglądać jak najlepiej do końca! Ponownie, nie zmieniasz zwycięskiej drużyny, to baton wegański, bezglutenowy i dostępny w kilku smakach!

Gotuj i biegaj batony

W Cook n'Run każdy pasek ma inną nazwę. Oryginalny sposób na rozróżnienie różnych smaków i kompozycji. Dzięki swoim kombinacjom czasami nietypowych produktów, te bardzo bogate w mikroelementy batony będą nieocenione wokół wysiłku. Dzięki obecności banana Colette idealnie sprawdzi się podczas ćwiczeń, natomiast bogata w białko Elise będzie szczególnie ciekawa po treningu lub meczu.

Bary Meltoniczne

Meltonic oferuje produkty związane z produktami ula. Te batony z solonymi pistacjami, orkiszem i mleczkiem pszczelim szczególnie przykuły naszą uwagę, ponieważ doładują Cię solami mineralnymi i energią. podczas twojego wysiłku, aby być na szczycie podczas meczu lub treningu.

Bary Baouw

Kończymy batonami Baouw, które dzięki wysokiej gęstości energii będą Twoimi sprzymierzeńcami przed i po wysiłku. Oni będą szczególnie przydatne w turniejach, abyś mógł uzupełnić składniki odżywcze pomiędzy spotkaniami. Miłośnikom nowości zaserwują oryginalne smaki tych odżywczych batonów, takie jak burak/migdał/papryka Espelette czy batat/nerkowce/curry!

Jak zapewne zrozumiałeś, są wiele różnych barów co może być bardzo przydatne przed, w trakcie i po wysiłku, ale także w pracy w przypadku małego głodu. Od Ciebie zależy, czy je przetestowasz i sprawdzisz, które z nich najbardziej Ci odpowiadają!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !