W przedstawieniu Skrzynka pytań de Canal +, Patricka Mouratoglou, były trener amerykańskiego zawodnika Serena Williams i dyrektor Mouratoglou Tennis Academy, wyraża swoją opinię na temat Padel.
Z okazji wydania jego książki Twój potencjał jest nieskończony, francuski trener tenisa Patricka Mouratoglou zwierzył się w programie Skrzynka pytań sur Canal +.
Na pytanie, czy Padel może pewnego dnia stać się bardziej popularny niż tenis, odpowiada:
„Jest lata świetlne od stania się tak popularnym jak tenis. Tenisiści są prawdziwe gwiazdy, gracze padla są zupełnie nieznany".
A co do mecze padla transmitować na YouTube :
„Tenis jest wspaniały do oglądania w telewizji, ale padel już nie”.
Jeśli chodzi o wygląd figlarny du Padel, Patricka Mouratoglou uwagi:
„Z drugiej strony, jako pratique, padel stanie się co najmniej tak popularny jak tenis. Jej dostępność sprawi, że stanie się ona jeszcze popularniejsza wśród ludzi niż tenis. Mówię o pratiquei nie z sport oglądany w telewizji lub w etap".
Pamiętamy, że z Serena Williams, wygrał dziesięć tytułów Grand Chelem odkąd zaczął go szkolić w 2012.

Od dziecka pasjonuję się piłką nożną i tenisem. Od trzech lat gram w ping-ponga w klubie w Nantes. Niedawno odkryłem padla! Koszykówka, rugby, golf i sporty motorowe: to kolejne nowe dyscypliny, które regularnie śledzę. A jeśli chodzi o kwestie kulturalne, to ponieważ uwielbiam wyrażać swoją opinię, piszę recenzje filmów i gier wideo na mojej stronie na Instagramie Silence ça Mix.