Gdy tylko lewicowe Patty Llaguno i Victoria Iglesias ogłosiły swój związek na 2023 rok, wśród kibiców pojawiło się pytanie: kto zagra na prawej stronie?

Po pozostawieniu trochę wątpliwości, obaj gracze mają odpowiedzieli swoim obserwatorom na Instagramie wczoraj. I zgodnie z oczekiwaniami, to Llaguno zmieni strony!

Zawodniczka zajmująca 8 miejsce w rankingu WPT, postanowiła więc postawić sobie nowe wyzwanie przesuwając się w prawo.

Odważny zakład, ale mający sens dla zawodniczki, która wkrótce będzie obchodzić swoje 38. urodziny. Rzeczywiście, Patty zawsze była zawodniczką o raczej defensywnym profilu, zdolną do budowania punktu i odpierania wszystkich ataków przeciwników. Dlatego na papierze wydaje się raczej dobrze przycięty do gry na prawej stronie.

To nowe stowarzyszenie Iglesias/Llaguno wydaje nam się bardzo interesujące i już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć je w akcji!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !