Czy wiesz, że?

Bearn to kraina KRÓLÓW. W 1553 roku w słynnym zamku Pau urodził się Henryk IV. Spokojnie, wszyscy słyszeliście o królu Henryku IV… Ale czy wiedzieliście, że inny król urodził się w Pau?

To jest Jean-Baptiste Jules BERNADOTTE, urodzony w 1773 roku. I tak! Był to Béarnais, który był pierwszym królem Szwecji z linii Bernadotte panującej od 1818 roku. To kolejny wspaniały punkt wspólny między dwoma miejscami, w których padel wybucha: Szwecja, a więc Bearn!

Pau, poza aspektem turystycznym i historycznym, to miasto do odkrycia na rakietach śnieżnych padel , podczas przyszłych wakacji. Do tej pory istnieje 18 zadaszonych boisk dla populacji +/-
160 000 mieszkańców... to sen, prawda?

I wisienka na torcie, pierwszy w 1% sklep padel we Francji @FrancuskiPadelSklepPau jest tam zainstalowany, ku uciesze miłośników padel.

Ponadto sklep, który świętuje 6 miesięcy swojej działalności, jest partnerem pierwszego P1000 w Pau, który odbędzie się w Wrzos pod koniec lata. Pytanie pali usta Béarnais: kto będzie książętami? padel kto wygra ten turniej, który odbędzie się od 2 do 4 września 2022 roku?

p1000-Pau-Bruyere-plakat

Lato zapowiada się w okolicach Pau. Odkryj dostosowany program, który pozwoli Ci poznać aglomerację Pau od góry do dołu:

  • W lipcu będziesz miał okazję wziąć udział w Tour de France, odwiedzić zamek (Pau) i zrobić zakupy we francuskim sklepie Padel Kupuj
  • W sierpniu możesz skorzystać z dobrej pogody na spacer u podnóża Pirenejów i rzucić wyzwanie mieszkańcom Pau na padel
  • I wreszcie 2-3-4 września, wisienką na torcie, możesz spróbować szczęścia, aby zdobyć królewską koronę podczas „Turnieju KRÓLÓW” w Les Bruyères.

Kuszący program, który nie sprawi, że będziesz głodny przez całe lato!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.