Paula Josemaría et Ariany Sanchez wczoraj odzyskał kolory, dominując w finale Majora Włoch głową w twarz Patty llaguno et Łucji Sainz. Po kilku trudnych wynikach w tym sezonie, światowe numery 1 umieściły kościół z powrotem w środku wioski, zdobywając tytuł w zaledwie 50 minut i po drodze przegrał tylko jedną grę!

Z tym nowym zwycięstwem - trzeci z rzędu major dla Josemarii / Sancheza - Magia Ariego i Dynamit dzielą już tylko jeden tytuł od rekordu bliźniaków Alayeto, którzy zwyciężyli 32 utworów przez całą karierę. Rekord, któremu niewiele brakuje do dorównania światowym numerom 1, którym nie będzie to potrzebne tylko jeden dodatkowy tytuł zrobić co najmniej tak dobrze jak Gemelasa Atomikasa.

Tytuł ten jeszcze bardziej wzmacnia chęć światowych liderów numer 1 do powrotu na czoło. Właściwie po świetny początek na początek sezonu – dwa tytuły z dwóch pierwszych turniejów w Riyadzie i Doha – Paula i Ariana trochę straciły na diecie, wygrywając później tylko jeden turniej w Mar Del Plata.

Ostatecznie to nowe duże zwycięstwo może wyjść tylko na dobre Josemarii/Sanchezowi. Tym bardziej, że od teraz muszą to mieć zapis bliźniaków Alayeto w wizjerze ! A "wykorzystać”, który będą starali się osiągnąć P2 Genua, gdzie – ostatecznie – odchodzą najlepsi gracze na świecie !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.