Pierre Perez le Tiec i Damien Lozano wygrać w tym finale P1000 do 4Padel Marville'a twarz Florian Hue i Lilian Fouré 7/6 6/3.

Perez Tiec / Lozano bardziej solidny

Jednak w pełnym zaangażowania pierwszym secie tak jest Lilian Fouré i Florian Hue którzy zapewniają sobie możliwość przerwy. Para Lozano / Perez le Tiec odwraca się plecami i niszczy szanse swoim przeciwnikom. Gry serwisowe są przedmiotem sporu, Pierre i Damien wytrzymują, stawiają opór i popychają Lilian i Floriana do tie-breaka. Zwycięzcy wyścigu Montreuil P1000 w marcu ubiegłego roku byli silniejsi i zakończyli wygrywając pierwszego seta w tie-breaku 7/6.

Wydaje się, że psychicznie dotknięci Florian Hue i Lilian Fouré stracili swoją szansę. Nastąpiła długa nieobecność. Pierre Perez le Tiec i Damien Lozano zmieniają biegi i przełamują przeciwników i prowadzą 3:0. Hue i Fouré nie wrócą, Pierre i Damien logicznie wygrywają 7/6 6/3 w 1h07 i w drugim secie stracili tylko trzy małe punkty w gemach serwisowych.

Dopasuj 4 setyPadel przez Marville'a

Drugi tytuł w tym sezonie dla Lozano/Perez le Tiec

Podczas turnieju nie stracono żadnych rund, Pierre i Damien ugruntowali swoją pozycję bossów w 4Padel z Marville'a. Dzięki temu zwycięstwu podpisali swój drugi tytuł w sezonie po koronacji w marcu ubiegłego roku na P1000 w Montreuil.

Dla Pierre’a Pereza le Tica jest to czwarte P4 w kolejnym sezonie Le Mans et Créteil z Jeremy’ego Garcii. Do tej ostatniej dołącza także w rankingu największej liczby P1000 zdobytych we Francji w tym sezonie.