To po prostu pierwszy FIP Gold w historii we Francji, który zostanie rozegrany w Perpignan od 22 do 26 czerwca.

Drugie złoto FIP 2022 wygląda gorąco

Jak powiedzieliśmy wcześniej, 2022 zapowiada się na historyczny rok dla padel francuski, z turniejem WPT Open w Tuluzie, major z Premier Padel w Roland-Garros, ale także FIP Gold, które odbędzie się na samym początku lata w Perpignan.

Ten turniej, którego eliminacje rozpoczną się 20 czerwca, zapowiada wielkie widowisko. Po pierwszych meczach, które odbędą się w klubie, którego nie można przegapić, zawodnicy przeniosą się do wspaniałego Place Catalunya.

FIP GOLD PERPIGNAN Czerwiec 2022

Dodaj do tego 100 punktów FIP do zgarnięcia i 14 000 € w puli nagród, a na pewno będziesz mieć bardzo fajny skład i mnóstwo widzów! Pamiętaj, że tylko 16 najlepszych graczy na świecie nie może brać udziału w FIP Gold, co obiecuje bardzo wysoki poziom rywalizacji.

Poniżej znajdziesz podział punktów dla wszystkich turniejów FIP.

Premier Padel Dystrybucja punktów

Program FIP Gold Perpignan

Jest to finałowe losowanie 32 drużyn, w którym bezpośrednio wejdzie 26 par z najwyższymi miejscami. Z nich wild-cards są przyznawane bezpośrednio w głównym losowaniu, więc z previa wyjdą 4 pary.

W kwalifikacjach jest to również stół z 32 drużynami, w tym 2 wild-cards.

poniedziałek i wtorek: previa
Środa: pierwsza część 16. finału (8 meczów)
Czwartek: kontynuacja 16. finału (8 meczów)
Piątek: 8/XNUMX finału
Sobota: ćwierćfinały
Niedziela: półfinały i finał

FIP GOLD PERPIGNAN 2022

Warunki na wysokim poziomie dla graczy

Aby gracze mogli skoncentrować się na najważniejszych sprawach, hotel Ibis Styles Perpignan, będący partnerem turnieju, znajduje się zaledwie 100 metrów od Place Catalunya. Podobnie posiłki będą serwowane w restauracji Napoli, oddalonej o zaledwie 30 metrów.

Dodatkowo 8-osobowe samochody będą odbierać graczy z lotniska.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zakwaterowania i transportu, nie wahaj się skontaktować z Davidem Mateo pod numerem 06 51 56 29 69.

Zarezerwuj swój weekend już teraz i bądź w kontakcie, będziemy Cię informować, gdy tylko rozpocznie się rejestracja!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !