plakat padel Mistrzostwa Francji 2016Padel Attitude, słynny klub znajdujący się w Lesquin (League of Flanders) będzie gospodarzem ostatniej fazy francuskich mistrzostw padel 2016 od 13 do 16 października.

"Co najmniej 2 pola padel dodatkowe pomieszczenie"

Już wiemy, Padel Attitude zapowiada już co najmniej 2 padel dodatkowo w hali na ten sam okres, co da łącznie 7 boisk krytych + 1 boisko zewnętrzne.

Ogromną zaletą wyboru tego klubu do finałów, poza nim szczególnie zabawne, tłuste lobeury nie będą już miały wymówek, odkąd osiągniemy wysokość 13!

Zasady padel ewoluować

Francuska Dyrekcja ds. Konkurencji i Drużyn korzysta z tej okazji, aby dokonać szeregu aktualizacji dotyczących zarówno organizacji zawodów, jak i, bardziej ogólnie, postępów w tych mistrzostwach Francji. padel 10.

Wszystkie informacje tutaj: https: //padelmagazyn.fr/regulamin/

Liga centrum otwiera piłkę

Nie ma czasu na oddychanie, odkąd mistrzostwa Francji zaczynają się jak najszybciej w marcu przyszłego roku dla Center League w Orleans Park Soccer Park.

Pytania o mistrzostwa świata padel ?

Ponieważ wiemy już, że finałowe etapy odbędą się w październiku, a drużyna francuska będzie musiała uczestniczyć w fazach kwalifikacyjnych mistrzostw świata podczas wakacji, możemy rozsądnie myśleć, że będzie to drużyna France 2015. kto weźmie udział. Zespół France 2016 z pewnością będzie musiał przejść swoją turę na ostatnie etapy następnego listopada, w którym ma wszelkie szanse na udział, chyba że zespół France 2015 jest taki sam jak zespół France 2016. I tam nie będzie już debaty.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.