Plakat Padel Mistrzostw Francji 2016Padel Attitude, słynny klub znajdujący się w Lesquin (League of Flanders) będzie gospodarzem ostatniej fazy mistrzostw Francji w Padel 2016 od 13 do 16 października.

"Co najmniej 2 dodatkowe kryte korty do padla"

Już wiemy, Padel Attitude już teraz ogłasza co najmniej 2 dodatkowe kryte korty do padla na ten sam okres, co przyniesie łącznie 7 krytych kortów + 1 odkryty.

Ogromną zaletą wyboru tego klubu do finałów, poza nim szczególnie zabawne, tłuste lobeury nie będą już miały wymówek, ponieważ osiągniemy wysokość 13!

Zasady Padela ewoluują

Zawody i zarządzanie drużyną Francji przy okazji dokonuje szeregu aktualizacji zarówno dotyczących organizacji zawodów, jak i bardziej ogólnie postępu tych mistrzostw Francji Padel 2016.

Wszystkie informacje tutaj: https://padelmagazine.fr/reglementations/

Liga centrum otwiera piłkę

Nie ma czasu na oddychanie, odkąd mistrzostwa Francji zaczynają się jak najszybciej w marcu przyszłego roku dla Center League w Orleans Park Soccer Park.

Masz pytania na temat mistrzostw świata Padel?

Ponieważ wiemy już, że finałowe etapy odbędą się w październiku, a drużyna francuska będzie musiała uczestniczyć w fazach kwalifikacyjnych mistrzostw świata podczas wakacji, możemy rozsądnie myśleć, że będzie to drużyna France 2015. kto weźmie udział. Zespół France 2016 z pewnością będzie musiał przejść swoją turę na ostatnie etapy następnego listopada, w którym ma wszelkie szanse na udział, chyba że zespół France 2015 jest taki sam jak zespół France 2016. I tam nie będzie już debaty.

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.