W najbliższy piątek rozpoczyna się losowanie główne FIP Rise Szwecja numer 4. Jak zobaczysz później, jeśli nadal nie można obstawiać na padel we Francji, z całą pewnością możemy to zrobić w Szwecji.

Rzeczywiście, Betsson, witryna zakładów sportowych i sponsor zawodów, oferuje fanom możliwość obstawiania zwycięzców zawodów.

Wśród Francuzów zauważamy, że Seurin i Vives, którzy stanowią trzecie rozstawienie, mają ocenę 3.

W przypadku Raichmana i Holendra Ropera kurs wynosi 8. Zasadniczo, jeśli postawisz 10 €, a para francusko-holenderska wygra turniej, zarobisz 70 €!

Biorąc pod uwagę stan formy Manu Vivesa w ostatnich turniejach i szachowniczy poziom Philémona Raichmana, gdyby któryś z tych zawodników dotarł do końca rozgrywek, byłoby to bardzo dużym zaskoczeniem, stąd dość wysokie oceny. Philémon, który doskonale wie, że francuscy fani i tak nie mogą obstawiać, najwyraźniej bawi się tymi dość wysokimi kursami, zamieszczając humorystyczny komunikat na Instagramie!

Zgadzasz się z francuskim graczem? Mówiąc bardziej ogólnie, co sądzisz o szansach trzech francuskich graczy?

Zespół  Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.