Światowe tournée po klubach padel czasami może dać szansę na odkrycie ślady padel w zaskakującej oprawie, czasem wręcz idyllicznie.

Podczas weekendu 11/12 listopada, mistrzostwo kraju padel miało miejsce na Filipinach. Nie da się ukryć, nie znamy żadnego z uczestników, choć zwycięzcom turnieju możemy jedynie pogratulować: Noschese/Lacamoire dla mężczyzn, Capadocia/Tan dla kobiet.

W Taguig, mieście na obrzeżach Manili, stolicy Filipin, działa klub padel, w otoczeniu, delikatnie mówiąc… rewelacyjnym. Pośród drapaczy chmur miasta, pięć utworów padel wkomponować się w wystrój.

Jeśli zdarzy się we Francji, że stanowiska kempingowe powstają w centrum miasta, to zawsze zostają tylko na tydzień lub weekend. Ale w Manili Padel Klub, to każdy dzień w roku padelists są otoczone ogromnymi budynkami wokół nich.

To prawie sprawia, że ​​chcesz iść i przetestować dywan.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.