WinWin Padel de l'Arbois, w pobliżu Aix-en-Provence był pierwszy klub padel aby zaoferować turniej Challenger od World Padel Tour we Francji. To było we wrześniu 2017 roku. Inna era.

W naszym quizie na Instagramie wielu z Was wspominało dom Padel. I rzeczywiście, kryty klub w Paryżu przejmie, oferując mimochodem, pierwszy Panie i panowie Challenger we Francji.

Ale WinWin Padel pozostanie pierwszym zaoferować Challengera we Francji.

Ten niesamowity klub, który rozpoczął przygodę z padel policzone 16 sądy padel w tym 5 kortów krytych. I jako pierwszy zaproponował Francji międzynarodowe wydarzenie, na którym obecni byli jedni z najlepszych graczy na świecie.

Ostatnie odcinki odbyły się od 10 do 17 września w Cabriès, między Marsylią a Aix-en-Provence. Szczególny test pod względem wielkości, ale także środowiska klubu Aix.

Po pierwsze, w Europie jest to klub, który wyróżniał się z tłumu, zwłaszcza dzięki unikalnemu centrum z tą areną. Następnie, ponieważ 2017 jest rokiem kluczowym, w którym widzimy wiele klubów we Francji i na arenie międzynarodowej, aby podbić ten sport.

To pierwsze centrum WinWin Padel była też szansą dla regionu. Ponieważ ten klub powstał, gdy byliśmy rozczarowani, gdy byliśmy świadkami zamknięcia Set Clubu z powodu niszczycielskiego pożaru, a następnie wyboru właścicieli boiska do zrobienia czegoś innego.

Historia Jean-Marc Lenoir, który będzie nosił przez długi czas padel Francuski na jego ramionach przyjdzie pomóc WinWin Padel rozwijać. Szczęśliwe zakończenie dla każdego.

Para Tamame / Gadea miała doskonały tydzień, wygrywając francuskiego Challengera.

Następnie udaj się do paryskiego klubu, Casa Padel kontynuować przygodę Challenger we Francji. Nowa przygoda.

Tamame / Gadea: Królowie pretendenta WinWin Padel Cabriès

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.