Jak mogliśmy zobaczyć na Post na Instagramie autorstwa Padel Horyzont, byli piłkarze Robert Pires i Florent Sinama-Pongolle przyszli trochę porobić padel w klubie Ile-de-France.

Le padel jest prawdziwy pasja dla wielu byłych i obecnych zawodowych piłkarzy. David Beckham, Francesco Totti, Miroslav Klose, Patrick Kluivert, Didier Deschamps, Neymar, Leo Messi, nie sposób wymienić ich wszystkich, ponieważ jest ich tak wielu! Nie wspominając o Zinedine Zidane czy Zlatanie Ibrahimoviciu, który wszedł w biznes padel.

Dziś dowiadujemy się, że dwaj inni znani byli francuscy piłkarze, mistrz świata Robert Pires i zwycięzca Ligi Mistrzów Florent Sinama-Pongolle, to także „facionados” żółtej piłki. Dwaj byli reprezentanci przybyli, aby uderzyć piłkę w Padel Horizon, ku uciesze całego zespołu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !