Padel Magazine - Co za historia! Sanyo Gutiérrez i Maxi Sánchez zdobyli swój pierwszy tytuł World Padel Tour w Walencji po zaciętych meczach, a zwłaszcza po pokonaniu światowych liczb 2 w półfinale.

Valencia International Open zakończyła się świetnym finałem, ale Miguel Lamperti i Maxi Grabiel logicznie stracili 6 / 3, 7 / 5 i 6 / 4.

Jednak na papierze możemy się spodziewać dopasowania w zestawach 5, więc poziomy wydawały się bliskie.

Jeśli trzeba było wrócić, jasne jest, że kluczowym meczem jest słynny półfinał między Sanyo / Maxi i Juani Mieres / Pablo Lima. Światowe numery 2 do tej pory zawsze wygrywały ... Stąd ta piękna niespodzianka.

Była więc ogromna szansa dla najmłodszych z najlepszych na świecie par 10, aby przekształcić test w zwycięstwo w tym finale. W tym momencie byli idealni, pozostawiając tylko okruchy w Lamperti - Grabiel.

Podczas gdy finały WPT są teraz w zwycięskich zestawach 3, możemy mieć nadzieję na przetrwanie opozycji. Każdy set był stosunkowo ciasny, ale Sanyo i Maxi postanowili szybko i dobrze wygrać. Misja zakończona sukcesem!

Pierwszy zestaw został ukończony w zaledwie 31 minut. Pojedyncza przerwa wystarczy w szóstej grze, aby sprawdzić poprawność zestawu 6 / 3.

Drugi zestaw był z pewnością najbardziej ekscytujący z całej trójki, ale Miguel y Maxi przegapił kluczowe momenty, w których mogli zrobić różnicę. Doprowadziły do ​​4-1 na tablicy ogłoszeń; ten 2e zestaw wydawał się im dobry. Ale tutaj ... w 5 / 3 Lamperti traci swoje usługi. Sanyo i Maxi nie przegrają już gry, wygrywając następujące gry 4 ... 7 / 5 to wynik 2e ustawiony.

3e zestaw wykonany szeroko i przyczyna dla 4e globalny, ponieważ wiodący 3 / 0 w 3e trudno było ustalić, jak Miguel y Maxi może wrócić.

Maxi Sánchez był szczególnie silny, z niewielkimi błędami i wydajnością, co pozwala nam wierzyć, że ta para może w przyszłym roku, a nawet mistrz, który szybko się zbliża, postawi bałagan na szczycie światowej hierarchii ...