13 września odbył się finał P2000 piramid. Koniec fantastycznego weekendu zorganizowanego przez Akademia Gracza. Franck Lemousse, założyciel i dyrektor gratuluje swoim zespołom tego sukcesu.

„Główny gracz”

Akademia gracza wykonuje świetną robotę dla opracować padel we Francji. Ta akademia staje się nawet punktem odniesienia w organizacji wydarzeń.

„Chcemy teraz stać się głównym graczem w promocji, rozwoju rekreacji i współzawodnictwa tego sportu, który oferuje tak wiele cech (spektakl, atmosferę, serdeczność, przyjemność)”. oznacza Franck Lemousse.

"Pojawią się wydarzenia prywatne, publiczno-prywatne (FFT), mamy wiele pomysłów na aktywizację tego sportu, zrobimy co w naszej mocy osiągnąć to."

P2000 des Pyramides, prawdziwy sukces

„Wydarzenie to najwyraźniej osiągnęło wyczyn, polegający na zjednoczeniu wszystkich usług Klubu, aby to Wydarzenie zakończyło się sukcesem. Cały zespół Gracza zmobilizował się, nie licząc swojego czasu, nie wahając się przed zadaniem, od naszych młodych ludzi po menadżerów, wszyscy pracowali, aby wyzwanie stało się świętem, sukcesem. ”

„Otrzymaliśmy również wspaniałe wiadomości od FFT, nieznajomych i innych marek sportowych. Wilson Padel World, poprzez swoje biura w Chicago, nawet nam pogratulował! ”

Piramidy ćwierćfinałów P2000

Idylliczne otoczenie zapewniające optymalne wrażenia

Akademia Gracza ma swoją siedzibę w Klub piramid. „Bardzo prestiżowy klub” według Fernando Belasteguina których już nie ma.

Akademia Gracza oferuje różne oferty padel, aby młodzi ludzie mogli odkrywać ten sport, a mniej młodym mogli się go nauczyć podczas zabawy.

program akademii zawodników

„Zdziwiłem się nawet wczoraj, kiedy dzieci złapały ręce w słoik dżemu, nieredukowalni członkowie tenisa wśliznęli się na korty Padel" slajdy z humorem Franck Lemousse.

Le padel będzie się rozwijać dzięki tego rodzaju inspirującym inicjatywom. Dobra robota Akademia Gracza.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.