Padel Magazine - Juan i Bela zdecydowanie wrócili do pracy po skomplikowanym okresie.

Udało im się podnieść puchar WPT Castellon przeciwko rywalom dzięki ostrym rakietom: Pablo Lima i Juani Mieres.

Są oczywiście głównymi rywalami królów, a zwycięstwo w finale dużego turnieju ma dla Beli i Juana wyjątkowy smak, wygrywając 7-5, 6-1, 4-6, 6-4.
Nie, to nie pomyłka, od teraz finały dorosłych odbędą się w 3 zwycięskich setach.

Dlatego w finale królowie i książęta zmierzyli się po raz kolejny. Dwie pary przybyły do ​​finału z paliwem i chęcią radzenia sobie dobrze. Ale potrzebny był tylko jeden zwycięzca.

Mecz jest raczej nieregularny, a pierwsza runda wygrała 7/5 przez Belę i Juana, kiedy widzieliśmy się już w dogrywce. Drugi zestaw jest dość szczególny, ponieważ widzi grzmiące odejście królów. Les rois kończy drugą rundę 2/2. Ten zestaw jest wyjątkowo zasłużony i karze niezdarność Pabla i Limy.

W 3. secie koleją książąt jest ustalenie ich prawa, nawet jeśli tam również, gra niekoniecznie była na spotkaniu z zestawem ostatecznie zakończonym 6/4.

Czwarty zestaw podsumowuje poprzednie 4 rundy z licznymi błędami z dwóch par. Ale z odwagą i oportunizmem Juan i Bela zakończyli 3. set 4/6.

Po piłce meczowej widzimy Belę krzyczącą z radości i wskakującą na swojego partnera.

Królowie powracają i potrzeba im więcej regularności i zadziorności, aby zobaczyć, jak się zawahają.