Padel Magazyn - Juan i Bela zdecydowanie wracają do biznesu po trudnym patchu.

Udało im się podnieść puchar WPT Castellon przeciwko rywalom dzięki ostrym rakietom: Pablo Lima i Juani Mieres.

Są to oczywiście główni rywale Królów, a zwycięstwo w finale dużego turnieju ma szczególny smak dla Beli i Juana, wygrywając 7-5, 6-1, 4-6, 6-4.
Nie, to nie pomyłka, teraz finały major odbędą się w zwycięskich setach 3.

Królowie i książęta zostali zmierzeni po raz ostatni w finale. Dwie pary przybyły do ​​finału z paliwem i chęcią radzenia sobie dobrze. Ale potrzebny był tylko jeden zwycięzca.

Mecz jest raczej nieregularny, a pierwszy wyścig wygrał 7 / 5 przez Belę i Juana, podczas gdy widzieliśmy się podczas przerwy. Zestaw 2e jest wyjątkowy, ponieważ widzi burzliwy początek królów. Królowie kończą rundę 2e 6 / 1. Ten zestaw jest zasłużony i sankcjonuje niezręczność Pabla i Limy.

W zestawie 3e koleją książąt jest ustalenie ich prawa, nawet jeśli tam również gra niekoniecznie była na spotkaniu z zestawem ostatecznie zakończonym 6 / 4.

Zestaw 4e podsumowuje poprzednie rundy 3 z wieloma błędami z obu par. Ale ku odwadze i oportunizmowi Juan i Bela podsumowują zestaw 4e 6 / 4.

Po piłce meczowej widzimy Belę krzyczącą z radości i wskakującą na swojego partnera.

Królowie powracają i potrzeba im więcej regularności i zadziorności, aby zobaczyć, jak się zawahają.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.