Nie przerywamy już Journey Padel Arena, ten klub w Meksyku, ma cykl wystaw z gwiazdami: Maxi Sanchez, Adrian Allemandi, a już wkrótce Lebron i Galan!

9 stycznia klub Podróż Padel Arena, zlokalizowany w Cancún, w Meksyku, przygotował wystawę o wysokich lotach, na której z jednej strony zaprezentowano nową parę modeli World Padel Tour Maxi Sanchez / Adrian Allemandi, az drugiej ich argentyńscy rodacy z APT Padel Wycieczka: Matias Del Moral and Leo aguirre ! Program oczywiście tam był, z plikiem „Tolito” Aguirre wciąż spektakularneniezależnie od graczy stojących przed nim!

Ale klub nie poprzestaje na tym, ponieważ zaoferuje to nową wystawę Wtorek 19 stycznia a plakat już się ślinił: Ale Galan i Juan Lebron twarz Miguel Lamperti i Leo Aguirre ! Innymi słowy, cyfry 1 w World Padel Tour, legenda padel świat i najbardziej spektakularny gracz APT Padel Wieża !

Podróż wystawowa padel Arena Cancun 2021

A to nie wszystko, Miguel Lamperti poprowadzi lekcje 18 i 19, a 18 a Turniej „Pro-Am” odbędzie się z czterema graczami obecnymi na wystawie! Od 9 stycznia turniej i wystawa, które rozpoczną się o godz 20:XNUMX (czasu lokalnego), będzie opublikowane na stronie Journey na Facebooku Padel Arena !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !