To był finał przed czasem, mecz, który wszyscy chcieli zobaczyć w Sewilli, Ale Galán / Fede Chingotto przeciwko Arturo Coello / Agustín Tapia.

Po spektaklu, który nas zaskoczył podczas finału P2 w Belgii, który zakończył się na korzyść Galána / Chingotto, przejdźmy do półfinału P2 w Sewilli.

Mecz, który wydawał się szczególnie zacięty pomiędzy mężczyznami, co zilustrował dość nietypowy okrzyk zachęty ze strony Galána w stronę hiszpańsko-argentyńskiej pary Coello / Tapia przy wyniku 5 w drugim secie.

Do tego stopnia, że ​​Tapia i Coello poszli do Galána, aby zrozumieć, dlaczego zareagował z pewnością z lekką przesadą. Następnie odbyła się dyskusja pomiędzy czterema graczami. Pomimo „tiempo” sędziego, który położył kres paplaninie, nic się nie dzieje, gracze kontynuują grę, jakby nic się nie wydarzyło.

Nie jest to w guście sędziego, który zgodzi się ze wszystkimi, dając ostrzeżenie obu parom.

Czterech graczy nie potrzebowało wiele czasu, aby poprosić sędziego o wyjaśnienie tej decyzji.

Sędzia pozostanie stanowczy w stosunku do zawodników, co umożliwi wznowienie gry.

Ostateczne zwycięstwo Galana / Chingotto w 2 setach: 6/3 7/5.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.