W nowym klubie padel Indoor w 95, Padel Plus rozpoczął swój pierwszy turniej padel z początkowo podzielonymi parami 10 w 2 Pool 5. Pierwszy 2 z każdej puli osiągnął końcowe etapy.

Pary Pommier / Tison udało się przejść do końca turnieju po pokonaniu, w tym ostatniej pary Lepanse / Gimenez. To był ich 2e konfrontacja dzień po meczu w basenie.

Tym razem w finale mecz jest znacznie zacięty. Jeśli w meczu grupowym para Lepanse / Gimenez pokłoni się zwycięzcom dnia 4 / 2 4 / 2, finał będzie znacznie mocniejszy. Apple / Tison zmieni się na 7 / 6 7 / 6.

Aby dotrzeć do finału, para Lepanse / Gimenez będzie musiała najpierw walczyć o wydostanie się z samic, a następnie w półfinale wyprzedzić bezprecedensową parę Rebbufe / Mannarino. Lepanse / Gimenez rzeczywiście będą musieli przejść do super tie-breaka, aby dojść do końca tej lokalnej pary. Bracia Levy nie mogli jednak wiele zrobić w drugim półfinale przeciwko Pommier / Tison (6/3 6/3).

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.