Z okazji P2000 piramid, Thibaut Perreon z Monday Box odpowiedział na pytania od Padel Magazyn. Marka Power jest jednym z głównych partnerów P2000.

Partnerzy P2000

„Jesteśmy tu dla P2000 des Pyramides. To było dla nas bardzo ważne, aby być na tym wydarzeniu. Monday Box oferuje przekąski dla graczy. To ważna kwestia w klubach i podczas turniejów: możliwość dobrego odżywiania się, aby dobrze regenerować się między meczami. To wszystko staramy się realizować za pomocą produktów zdrowe, zdrowe i domowej roboty."

Zdrowe produkty zapewniające optymalne spożycie energii

„Nie wiem, czy moje produkty mogą wygrywać mecze, ale w każdym razie dają Ci całą energię potrzebną do postawienia szansy na Twoją korzyść. Włożyliśmy dużo miłości, w każdy z naszych produktów wkładamy wiele wartości odżywczych ”

„Używamy głównie suszonych owoców. Mamy małe „kulki energetyczne”, które są naszym sztandarowym produktem, oparte na daktylach, morelach, suszonych figach itp. Są to raczej powolne cukry w porównaniu do szybkiego cukru jak w batonach czekoladowych. Mamy również wszystko, co jest produkowane luzem z migdałami, orzechami nerkowca, żurawiną ... dla przynieś białko graczom i aby czuli się lepiej przy wyśmienitym posiłku, pozostając lekkim.

Kule energetyczne Monday Box

Wielkie ambicje

„Uaktywniliśmy całą strefę Francji. Jesteśmy również obecni w Belgii. Staramy się rozwijać „krok po kroku”, ale nie mamy czasu do stracenia. Celem średniookresowym jest wejdź do wszystkich klubów Padel, i wiele klubów tenisowych. Chcemy zaoferować klubom przystępną ofertę ze zdrowymi, wyszukanymi produktami, które zmieniają produkty przemysłowe, do których jesteśmy przyzwyczajeni ”.

Lorenzo Lecci López

Po jego nazwach możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielbicielem pasji do sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jego ambicją jest relacjonowanie największych wydarzeń sportowych (igrzysk olimpijskich i światów). Jest zainteresowany sytuacją Padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.