Na pewno bardzo brakuje Ci padla i po wznowieniu możesz chcieć kupić nową rakietę. Porównujemy dla Ciebie jedne z najlepszych palas na rynku.

Szukasz wysokiej jakości rakiety kontrolnej? To porównanie jest z pewnością dla Ciebie. Najpierw pomyśl, że jak w przypadku rakiet elektrycznych, istnieją dwa główne typy rakiet kontrolnych i wszystko pomiędzy. Najpierw rakiety śnieżne z miękka pianka, które zapewniają wiele wygodyi rakiety śnieżne z twardsza pianka, która zapewnia większą precyzję. Aby uzyskać więcej informacji, oto artykuł obejmujący wszystkie te pojęcia: cliquez ici.

Black Crown Masai Control

Lekka rakieta (360 g), z ciężarem w rękojeści i gumką EVA Soft, zwieńczona trzema warstwami włókna szklanego na twarzach dla doskonałego uwalniania piłki. Ta pala, bardzo przydatna, będzie odpowiadać tym, którzy szukają połączenie wygody, precyzji i zwrotności.

Bullpadel Vertex CTR 2020

Pala Federico Chingotto. Zawiera zupełnie nową gumkę MultiEVA, która jest wykonana z twardej pianki na zewnątrz i miękka w środku, aby połączyć precyzję i komfort, moc i moc pocisku. Szorstki węgiel XtendCarbon 12k na powierzchniach czołowych zapewnia nieco sztywności dla większej precyzji i efektów. A bardzo kompletna rakieta którego saldo można zmienić za pomocą niestandardowej wagi.

Nox Tempo WPT

Rakieta, która wykorzystuje technologię Multilayered Core, z mieszanką pianki FOAM i gumy EVA wyjątkowy komfort, i uczucie zatonięcia wszystkich piłek. Jego szorstka powierzchnia pomaga zwiększyć efekty. Będzie idealny do dla tych, którzy lubią trzymać piłkę w rakiecie. 12k węgla zapewnia nieco więcej mocy.

Kuikma Precision Hard

Niezwykle precyzyjna rakieta dzięki twardej piance EVA. Z pewnością nie najlepszy do pochłaniania wibracji, ale idealny do precyzji. 12-kilogramowy węgiel, dodany do twardej gumy, sprawia, że ​​rakieta reaguje bardzo dobrze, jeśli masz dobre ramię. Idealny dla gracz poszukujący precyzji i zwrotności.

Kelme Lycan

Potężna rakieta wśród rakiet kontrolnych. Nie dość okrągły kształt sprawia, że ​​jest to bardzo wygodna rakieta w locie. Pianka EVA Soft Ultra zapewnia redukcję wibracji i dobre odprowadzanie pocisku. Węgiel na powierzchniach zapewnia większą sztywność. Jest to idealny model dla tych, którzy chcą mocna i wygodna rakieta sterująca.

Głowa grafenu Gamma 360

Rakieta o nietypowym kształcie, specjalnie zaprojektowana dla graczy poszukujących zwrotności. Mocna pianka i elastyczne podwozie sprawiają, że pala to wysokie wyjście pocisku. Ściany i rama są wykonane z grafenu, co zapewnia większą sztywność i solidność. Model solidny, poręczny i raczej mocny dla pala kontrolnego.

Royal Padel Whip Hybrid

Jak często w przypadku Royal Padel, pochłanianie wibracji jest po prostu niesamowite. Whip Hybrid nie jest wyjątkiem, a dzięki mieszance pianki EVA i PIANKI przyniesie doskonały kompromis między precyzją, komfortem i mocą. Wszystko w okrągłym kształcie, zapewniającym doskonałe prowadzenie. A bardzo wszechstronna rakieta sterująca.

Wycieczka Wilson Pro Staff

Wilson Pro Staff Tour, padelowy odpowiednik rakiety Rogera Federera, otrzymuje piankę Pro Density, która jest zarówno wygodna, jak i precyzyjna. Szczególnie poręczny dzięki dość niskiej wadze (365 g) oraz w rękawie zawiera grafit na powierzchniach, pokrytych chropowatą powierzchnią, dla większej skuteczności i sztywności. Polecany jest przede wszystkim osobom poszukującym zwrotność i komfort.

Kontrola Dunlop Galactica

Model tak charakterystyczny, z mostkiem Tri-Max, który redukuje wibracje i zapewnia nieco sztywności. Wewnątrz pianka Pro Eva zapewnia dużą precyzję Japoński węgiel 6k, obecna na twarzach jest znana z wyjątkowego komfortu. Rakieta precyzyjne i wygodne, idealny dla graczy szukających wszechstronności.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!