Wszystkim nam brakuje Padel i przy wznowieniu z pewnością będziesz chciał zaoferować Ci nową palę. Porównujemy dla Ciebie niektóre zaawansowane rakiety wysokiej jakości na rynku.

Szukasz mocnej rakiety w najlepszej na rynku? Ten test jest dla Ciebie. Po pierwsze, pomyśl, że istnieją dwa główne typy potężnych rakiet śnieżnych i wszystko pomiędzy. Najpierw rakiety śnieżne z miękka pianka, która zapewnia dużą wydajność kulkii rakiety śnieżne z twardsza pianka, która lepiej reaguje, gdy uderzysz bardzo mocno. Aby uzyskać więcej informacji, oto artykuł obejmujący wszystkie te pojęcia: cliquez ici.

Royal Padel M27 Carbon

Rakieta w kształcie kropli wody, z imponującym hałasem, która integruje się z pianką PIANĄ, która zapewnia doskonałe odprowadzanie piłki i doskonałe pochłanianie wibracji. 3k węgla po bokach, dla kompromisu między sztywnością a elastycznością. Twarze pokryte są powierzchnią o strukturze plastra miodu, aby zmaksymalizować efekty. Rakieta dla osób poszukujących doskonała wydajność kuli i optymalne pochłanianie wibracji.

Kuikma PR990 Hard

To najtrudniejszy model od Kuikma. Kształt rombu i waga 375 gramów, jesteśmy wyraźnie na modelu dla miażdżących. Ponadto połączenie twardej pianki BlackEva i węgla 12k jest naprawdę idealne dla graczy, którzy lubią uderzył bardzo mocno i szukam wysoka precyzja.

Kelme Olimpica

to jest Rakieta José Rico Dasi. W rdzeniu rakiety jesteśmyEva Soft Ultra, raczej miękka gumka, ale wciąż sztywniejsza niż pianki piankowe. Zapewni ci dobre wyjście z piłki, komfort, bez uszczerbku dla precyzji. Twarze są w środku węgiel 18k, która zapewnia bardziej suchy dotyk i więcej mocy. Gładka farba jest zwieńczonaszorstka powierzchnia, aby zmaksymalizować efekty. Bardzo wszechstronna pala.

Head Delta Hybrid 360+ Grafen

To jest nowy dodatek do gry Head. W kształcie łzy jest to model skoncentrowany na sile i komforcie, z pianką Power Foam, która generuje duży wylot piłki. Twarze składają się z mieszanki włókna węglowego i włókna szklanego, dla większej elastyczności. Jest to zatem rakieta zalecana dla osób poszukujących duży wylot piłki, komfort i dobre pochłanianie wibracji.

Dunlop nemesis

To jest Rakieta Ramiro Moyano. W kształcie diamentu zawiera w sobie piankę Pro Touch: gumkę EVA o średniej gęstości, która jest idealna kompromis między mocą, komfortem i precyzją. Boki wykonane są z węgla 12k, co zapewnia większą sztywność, podobnie jak most Quattro, co również poprawia pochłanianie wibracji. Profesjonalna, gęsta rakieta, potężny, ale zrównoważony, idealny dla atakujących, którzy chcą zachować kontrolę.

Wilson Ultra Tour

Jest to najnowszy dodatek do amerykańskiej marki, model używane przez Nicole Traviesa. W kształcie łzy, zawiera zupełnie nową technologię: krawędź nieskończoności, wklęsły kawałek wokół rakiety, który powiększ najsłodsze miejsce. Poziom piany Mamy do czynienia z Precision Foam, najbardziej sztywną pianą FOAM, która nadal pozostaje miękką pianką. Dzięki dwóm warstwom węgla na powierzchniach i solidnemu mostkowi zapewniającemu większą sztywność jest to bardzo dobry kompromis między wyjściem z piłki a siłą : miękki rdzeń i sztywne powierzchnie.

Nox Nerbo WPT

Ta pala od początku ogłasza kolor, prawdziwy kształt diamentu, dla większej masy głowy, pianka EVA ozdobiona bardzo żywą gumką (słynny rdzeń wielowarstwowy), który generuje imponujące uczucie odbicia. Dodaj do tego 18-karatowe aluminiowe powierzchnie, a otrzymasz idealną rakietę dla osób poszukujących absolutnej mocy. Efekty nie są pomijane przy chropowatej powierzchni.

Czarna Korona Piton 8.0

Forma kropli wody, pianka EVA o średniej gęstości, dla: idealny kompromis między mocą, kontrolą i precyzją. Na twarzach znajdujemy 15k węgla zmieszanego z włóknem szklanym, otrzymujemy sztywny materiał, taki jak węgiel, ale o większej elastyczności. Ostatecznie jest to raczej sztywny model, który nadal zachowuje dobry wylot kulki. A bardzo wszechstronna i poręczna rakieta.

Bullpadel Hack 02

La rakieta Paquito Navarro w wersji 2020. Bullpadel stawia na hybrydowy kształt kropli wody i diamentu wciąż tyle samo mocy, ale trochę więcej kontroli. Znajdziemy pianę MultiEVA : delikatny w środku i sztywny na zewnątrz, dla idealnego połączenia mocy i mocy kuli. Nowy TriCarbon na twarzach zapewnia większą sztywność. To jest rakieta bardzo silny, ale także bardzo precyzyjny. Ponadto technologia niestandardowej masy pozwala na zwiększenie ciężaru głowy lub rączki, aby móc „dopasować” pala do własnych upodobań.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!