Jak niektórzy zauważyli, Alix Collombon et Julia Bidahorria nie będzie obecny podczas przyszłotygodniowego Malaga P1, wydarzenia sezonu, którego nie można przegapić. Tych, którzy się martwili, zapewniamy: żaden z zawodników nie odniósł kontuzji!

Rzeczywiście, nieobecność Alix i Juliety na P1 zrodziła pewne pytania. Istnieje jednak proste wyjaśnienie: para francusko-argentyńska zapomniała się zarejestrować. Oczywiście takie rzeczy się zdarzają, szczególnie w tak pracowitym okresie, gdy turnieje od kilku tygodni odbywają się co drugi dzień.

Zwłaszcza rejestracja do Malagi została zamknięta tego samego dnia, co rejestracja do Genui... natomiast turniej andaluzyjski rozpoczął się tydzień później. W rezultacie, ponieważ rejestracje do tych dwóch turniejów zakończyły się w tym samym czasie, Alix Collombon i Julieta Bidahorria po prostu przegapiły ostateczny termin dla Malagi.

Nie będzie to jednak tydzień odpoczynku dla Alix i Juliety, które polecą do Meksyku, aby wziąć udział w konkursie Złota Saltillo FIP która odbędzie się od 9-13 lipca. Opuszczą drużynę jako numer 1 tego turnieju!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.