Niektórzy zapewne już to zauważyli, ale w ten weekend Francja jest zwolniona z „dużych” turniejów. padel. Żadnego P1000 na horyzoncie… a tym bardziej P1500 czy P2000. Tym, którzy się zastanawiają, podamy odpowiedź!

Jeśli w tym tygodniu nie ma żadnych większych turniejów, dzieje się tak po prostu dlatego, że Regionalne Mistrzostwa Seniorów kobiet i mężczyzn za parę! Zawody, które pozwolą zwycięzcom każdego regionu zakwalifikować się do Mistrzostw Francji i tym samym dołączyć do par już zakwalifikowanych według swojego rankingu. Przypominamy, że Mistrzostwa Francji 2024 odbędą się o godz 4PADEL Strasburg we wrześniu przyszłego roku !

Dlatego, aby nie zakłócać tych Mistrzostw Regionalnych, we Francji nie zorganizowano żadnego innego dużego turnieju w ten weekend !

Bez paniki, na przyszły tydzień zaplanowano trzy P1000: P1000 Panowie w La Pala Padel, P1000 panowie w TPC Baillargues i P1000 panie w TPG Besançon.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.