Zespół badawczo-rozwojowy Bullpadel opracował innowację, która będzie można znaleźć w palach Vertex marki: theKanał reakcji powietrznej.

Nowość, która interweniuje na poziomie ramy rakiety, czyniąc ją większą aerodynamiczny. Powietrze przepływa przez serce pala przez otwarty kanał, dzięki czemu można stworzyć jeden zestaw na raz mocniejszy, bardziej zwinny i lżejszy.

Cztery ramiona struktury rdzenia rakiety generują a silniejsza reakcja i żywiołowo podczas szybkich uderzeń oraz a lepsza kontrola przy wyborze pola gry.

Ulepszenie, które materializuje się zarówno podczas przygotowań do uderzenia, jak i uderzenia piłką:

  • Przygotowanie : im szybciej pala porusza się w powietrzu, tym większą prędkość można włożyć do piłki. Otwory na ramiona umożliwiają przepływ powietrza, dzięki czemu pala jest bardziej aerodynamiczny i lekki.
  • Wpływ : dzięki nowej ramie utworzonej przez cztery ramiona w sercu, konstrukcja rakiety jest mocniejsza, co powoduje lepszy zwrot energii do strajku, zwiększając w ten sposób prędkość piłki.

W wiadomościach znajdujemy kanał Air React Maxi Sanchez Vertex 03 ale także w wszystkie inne pala z linii Vertex, które wkrótce Wam zaprezentujemy. Dla tych, którzy są bardziej zainteresowani linią Hack, rozszerzenie Nowy hack Paquito Navarro wkrótce będzie dostępny w sprzedaży!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !