W Padel możesz zobaczyć wiele sposobów na trzymanie pala. Neymarmistrz futbolu ma technika jego własny w Padel : Indeks, który trzyma się w samym sercu rakiety!

Nie śmiejmy się! Nawet jeśli technika jest co najmniej nietypowa. Jest to szczególnie niebezpieczne dla piłkarza, ponieważ może bardzo łatwo złamać palec i z oczywistego powodu musi zawiesić karierę w piłce nożnej: NIGDY NIE WKŁADAJ PALCÓW W TRÓJKĄT PALA.

Ostatecznie wypadek jest prawie nieunikniony. Trochę niezręczności, szczególnej wymiany, paniki z partnerem i to łamie palec.

Drogi Neymar, wykonaj skok jak najszybciej TUTAJ, aby uniknąć obrażeń.

Trójkąt lub serce rakiety to miejsce, w którym sito jest połączone z uchwytem pala. Serce rakiety składa się najczęściej z próżni i służy do pochłaniania uderzenia piłki, a tym samym do zmniejszania wibracji. Marki dużo zainwestowały w tym obszarze, aby jak najlepiej uniknąć lub odłożyć słynny „łokieć padla”.

https://www.instagram.com/p/B-DIkLPgvEM/?igshid=1spy1p7kd3wvn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.

Tagi