Szukasz nowego pala do wznowienia w najlepszy sposób na stokach? padel ? Oto najlepsze oferty z naszych stron partnerskich!

5 francuskich witryn, niezawodnych i będących w stanie udzielić dobrych porad, oferuje najlepsze oferty powrotu do szkoły. W sumie jest 10 pali, które dziś Wam prezentujemy. Są dla wszystkie smaki i wszystkie poziomy !

Black Crown Piton Nakano 15K

Black Crown Piton Nakano 15K 2021

Zaawansowany gracz w poszukiwaniu władzy, Black Crown Piton Nakana 15K może być poważną opcją. Używana przez Martę Marrero na WPT, ta rakieta z przedłużoną rączką zapewni ci jutro dużą dźwignię i łatwość na backhandach. Dzięki połączeniu węgla 15K / pianki Super Soft EVA zapewnia wygodę i piłkę w obronie oraz ostry atak. jest sprzedany za 198 € w Raquette-Padel !

Adidas Mecz LTD

Adidas Mecz LTD 2021

Nadal jesteś początkującym i szukasz pala, który pozwoli Ci bawić się na stokach padel. Nowy Adidas Match LTD jest z pewnością stworzony dla Ciebie. Miękka guma i włókno szklane na powierzchniach zapewniają elastyczność i tolerancję. Hybrydowy kształt pomoże Ci na wysokich piłkach. Pala z doskonałym stosunkiem jakości do ceny, który znajdziesz? chez Padel XP wycenione na 59,99 € !

Bullpadel K2 Moc

Bullpadel K2 Moc

Gracz na poziomie średniozaawansowanym szukający pala, który zapewnia moc i komfort, to Bullpadel K2 Power powinien zaznaczyć wszystkie pola za Ciebie. Jego diamentowy kształt w połączeniu z miękką pianką Eva i włóknem szklanym Polyglass zapewnia niezrównaną wydajność piłki. Wystarczająco, aby wygenerować maksymalną moc bez konieczności nadmiernego naciskania! Ten pala ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny i jest dostępny? chez Padel Referencja za 79,95 € !

StarVie Titania Kepler

Starvie Titania Kepler 2021

Czy jesteś zaawansowanym graczem szukającym maksymalnej kontroli? W takim razie powinieneś rzucić okiem na tę StarVie Titania. Okrągły kształt, ten pala, który jest zarówno precyzyjny, jak i łatwy w obsłudze, zapewni również wysoki komfort dzięki miękkiej piance EVA. Wykonana ręcznie w Hiszpanii, z wysokiej jakości materiałów, ta Titania nigdy Cię nie zawiedzie. Znajdziesz go w cenie 169,90 € we francuskim Padel Sklep!

Bullpadel BP 10 EVO

Bullpadel BP10 EVO

La Bullpadel BP 10 EVO jest skierowany do graczy na poziomie średniozaawansowanym, dla których kontrola nad wszystkim jest priorytetem. Dzięki okrągłemu kształtowi jest to pala, który oferuje zarówno zwrotność, jak i precyzję. Połączenie pianki EVA Soft i włókna szklanego Polyglass po bokach zapewni komfort, optymalne uwalnianie piłki i pochłanianie drgań, a także dobrą dawkę tolerancji. Znajdziesz go w cenie 94,90 € w Esprit Padel Sklep !

Head Flash W

Head Flash Różowy Niebieski

Przeznaczony dla początkujących, którzy chcą lekkiego i tolerancyjnego pala, Head Flash W zaskakuje komfortem, jaki generuje. Rzeczywiście, mieszanka Power Foam / włókna szklanego zapewni maksymalną wydajność piłki i pochłanianie wibracji, aby zadebiutować w padel bardzo miękkie. Wreszcie, jego kształt łzy da ci trochę wsparcia dla piłek atakujących. jest sprzedano 68 € po francusku Padel Sklep!

Przestrzeń Starvie Aquila

Przestrzeń StarVie Aquila 2021

Zaawansowany gracz poszukujący wszechstronnej rakiety, nowy StarVie Aquila Space może być dla Ciebie. W postaci kropli wody da ci sporą dawkę mocy w ataku, nie utrudniając przy tym obrony. Dzięki mieszance miękkiej pianki EVA i włókna węglowego na twarzach uzyskasz dobry kompromis między komfortem w obronie a sztywnością w ataku. jest sprzedany € 183,90 at Padel PD!

Starvie Aquila Space Pro

Przestrzeń StarVie Aquila 2021

To jest wersja Pro pokazanego powyżej pala. Jest również wytwarzany ręcznie w Hiszpanii i korzysta z najnowszych technologii marki. Jedyne, co się zmienia, to sztywniejsza pianka, która zapewni Ci większą moc i precyzję, ale mniej komfortu. Jeśli jesteś technicznie wygodnym graczem, który chce maksymalnej wydajności, sprawdź chez Padel Odniesienie, gdzie jest sprzedawany po cenie 183,95 €

Babolat Air Vertuo

Babolat Air Vertuo 2021

Czy jesteś średniozaawansowanym graczem szukającym maksymalnej mocy dynamicznej? Więc to Babolat Air Vertuo jest z pewnością stworzony dla Ciebie. Bardzo zwrotny dzięki swojej niewielkiej wadze (345 g + -10), ten Vertuo zapewnia doskonałą wydajność piłki dzięki elastycznej piance EVA i włóknu szklanemu po bokach. Aby dać sobie „łatwą moc”, wystarczy: idź do Raquette-Padel gdzie go znajdziesz za 135 €! 

Bullpadel Hack Air A / E Edycja limitowana

Bullpadel Limitowana edycja Hack Air AE 2021

Z tym pala nie pozostaniesz niezauważony! Nowa edycja limitowana Paquito Navarro Hack Air z Ameryki VS Europa! Prawdziwy klejnot technologii z nowym systemem Air React Channel zapewniającym maksymalną dynamikę. To proste, wszystkie najnowsze innowacje od Bullpadel są obecne w tej rakiecie, co da Ci zdecydowaną przewagę na torze. Znajdziesz go na 349,90 € w Esprit Padel Sklep!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !