Informacje pochodzą od naszych kolegów z VeinteDiez i dlatego musimy im wierzyć: Sofia Araujo i Martita Ortega zdecydowały się ponownie połączyć siły.

Wydaje się, że obie kobiety, które w 2023 r. dzieliły tor przez dwa miesiące, są na dobrej drodze do wspólnego rozpoczęcia drugiego etapu. Martita opuściła wówczas Sofię i udała się do Gemmy Triay, co było oczywiście zrozumiałym wyborem.

Ze swojej strony, po krótkim pobycie z Jessicą Castello, a następnie etapem z Alejandrą Salazar, Luzytańczyk odnalazł argentyńską Virginię Rierę, zawodniczkę, przy której kilka lat temu całkowicie się ujawniła.

Ale dzisiaj widzimy, że wersja 2.0 dubletu Araujo / Riera nie jest tak płodna jak wcześniej. Ze strony Ortegi para utworzona w lutym z Veroniką Virsedą również nie jest do końca przekonująca. Obie kobiety z pewnością się spotykają finału w Bordeaux (w turnieju, w którym nie było par Josemaria / Sanchez i Brea / Gonzalez, trzeba to podkreślić), ale wcześniej ani razu (dwukrotnie) nie udało im się przejść przez półfinał.

Dlatego bardzo dobrze zrozumielibyśmy, gdyby te dwa duety zdecydowały się na rozstanie i że Martita ponownie spróbuje przygody z Sofią, zawodniczką, z którą bardzo dobrze dogaduje się poza torem, a która dzięki swojemu potężnemu uderzeniu może bardzo dobrze ją uzupełniać . Chociaż nadal wydaje się to trochę zaskakujące, biorąc pod uwagę Słowa Araujo kilka dni temuWydaje się jednak, że ta para wejdzie w życie po majorze Włoch. Wkrótce zatem przekonamy się, czy obie kobiety potwierdzają te informacje.

Czy nam też przypadnie duet Riera/Virseda?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !