Jeśli mamy wierzyć „źródłom zbliżonym do stanu”Europa 1przemówienie Prezydenta Republiki nie byłoby zawieszone, decyzja zostałaby podjęta: uogólnione ograniczenie.

Rekonfikowany przez minimum 4 tygodnie

W związku z tym należy ogłosić zamknięcie i stosować je na całym terytorium przez okres cztery tygodnie z możliwością przedłużenia. Może nawet wejść w życie tak szybko, jak Czwartkowa noc !

Szkoły powinny nadal pozostać otwarte.

Wirus coraz aktywniej krąży po całym kraju i tej drugiej fali należy jak najszybciej przeciwdziałać, w szczególności w celu odciążenia szpitali.

Dziś zbiera się druga rada obrony za 24 godziny, aby podjąć ostateczną decyzję.

Przewidywane inne środki

Zaostrzenie godziny policyjnej, zamknięcie mniej istotnych biznesów, zamknięcie w weekendy ... Wszystkie te środki są przedmiotem dyskusji, ale rząd wydaje się niewystarczający.

Sytuacja jest oczywiście bardzo negatywna dla działalności klubów Padel. Miejmy nadzieję, że list otwarty CNOSF, wspierany przez 95 federacji, w tym FFT, skierowany do rządu, będzie w stanie wesprzeć ratowanie „małych” sportów.

Jeśli masz szczęście grać dzisiaj, skorzystaj z tego, bo może to być ostatnia przed chwilą ...

Przemówienie Emmanuela Macrona odbędzie się o godzinie 20:XNUMX w Pałacu Elizejskim. 

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.