Rozpoczyna się ćwierćfinał Betclic Bordeaux Premier Padel P2 od 10:00 w najbliższy piątek w Arkéa Arena. Przejdź do Canal +, aby śledzić mecze !

Wśród dziewcząt cała ósemka rozstawiona znalazła się w ćwierćfinale, co zapowiada nam prawdopodobnie mocne plakaty: Ustero / Alonso kontra Ortega / Virseda, Sainz / Llaguno kontra Castello / Jensen lub Araujo / Riera kontra Osoro / Marrero. Faworyci Triay i Fernandez powinni mieć łatwiej w starciu z Calderą/Rufo.

Z kolei w przypadku mężczyzn sytuacja była znacznie bardziej chaotyczna, ponieważ na tym etapie w Gironde było wiele niespodzianek. Ostatecznie cztery pozostałe nasiona nie są zwrócone ku sobie, w związku z czym otrzymamy plakaty, które niekoniecznie są zrównoważone na papierze. Ponieważ jednak w losowaniu panów nie zawsze przestrzegano logiki, mówimy sobie, że w ten piątek nadal możemy mieć prawo do sensacji.

Jak widać, tego dnia nie można przegapić pod żadnym pozorem!

Dzisiejszy program:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !