Widzowie obecni wczoraj w sobotę na Allianz Cloud w Mediolanie przeżyli intensywne popołudnie.

Pierwszy półfinał rzeczywiście przyniósł sporo emocji. Słabsi Lucas Bergamini i Víctor Ruiz wywołali kolejne zamieszanie, pokonując rozstawionych w rankingu FIP 4 Paquito Navarro i Juana Tello. Podczas trzech setów (7-5, 2-6 i 6-3) publiczność mogła być świadkiem bardzo widowiskowego meczu, trwającego łącznie 2 godziny i 40 minut.

W drugim półfinale rozstawiony z numerem 1 Alejandro Galan i Juan Lebron tym razem uniknęli zaskoczenia ze strony Fernando Belasteguina i Arturo Coello, których zdominowali w dwóch setach (6-2, 6-3).

Już w tę niedzielę finał w Mediolanie Premier Padel P1 rozpocznie się o godzinie 17:XNUMX w Allianz Cloud od bezprecedensowego na tym etapie turnieju meczu pomiędzy Lucasem Bergaminim / Víctorem Ruizem a Alejandro Galánem / Juanem Lebrónem.

Program na tę niedzielę

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.