W piątek Marta Marrero i Aranzazu Osoro przeżyli swoją pierwszą wspólną porażkę. Argentyńczykowi i Hiszpanowi nie udało się sprawić niespodzianki czwartemu rozstawicielowi Premier Padel Bordeaux P2, Araujo / Riera.

Po całkowitym przytłoczeniu w pierwszym secie, zupełnie nowy związek rozpoczął prawdziwą walkę w drugim secie. Niestety, Marrero potrzebowałby trochę więcej energii, aby jego para mogła wrócić do wyniku. Bardzo celowana przez swoich przeciwników, 41-letnią zawodniczkę, która dokonał swojego powrotu po półtorarocznej nieobecności zakończył spotkanie wyczerpany.

Jednak ten turniej pozostaje satysfakcją dla tego duetu, który odniósł dwa przekonujące zwycięstwa z Orsi / Valenzuela i Saiz / Lobo. Przede wszystkim Marta pokazała, że ​​nie straciła nic ze swojego talentu. Teraz będzie musiała wrócić do rytmu meczów na wysokim poziomie, aby ponownie móc rywalizować z najlepszymi.

Ze swojej strony Araujo i Riera zakwalifikowali się do drugiego półfinału w tym roku, po P2 w Puerto Cabello. Pod wodzą Seby Nerone trafią Marta Ortega i Veronica Virseda, które uniemożliwiły młodemu Ustero i Alonso awans do trzeciego z rzędu półfinału (6/4 7/6).

W drugiej części tabeli byliśmy świadkami jednego z meczów turnieju, w którym zwyciężyły Patty Llaguno i Lucia Sainz przeciwko Castello/Jensen. Wielka walka wygrana przez weteranów po wielkiej zmontowane (5/7 6/4 6/3 w 3h04)! Finaliści Santiago P1 czekają teraz na swoich przeciwników w półfinale. Będą to albo Gemma Triay i Claudia Fernandez, które wykonają remiks finału w Chile, albo Lorena Rufo i Bea Caldera.

Aby śledzić resztę meczów w Bordeaux, wejdź na kanały grupy Canal Plus!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !