W zeszłym tygodniu w Bordeaux Léa Godallier i Giorgia Marchetti stanęły po tej samej stronie toru we wtorek o godz. Premier Padel Włochy Major.

Francuzka, która tym razem była po prawej stronie, wygrała swój pierwszy oficjalny mecz od powrotu z urlopu macierzyńskiego. Tricolorka i Włoszka nie miały jednak łatwo, które pierwszego seta przegrały z Loreną Vano (55) i Alicią Blanco (67).

Na szczęście Léa i jej nowy partner zaczęli szukać wrażeń i opanowywać dość trudne warunki (słońce, wiatr itp.).

Ulubieniec publiczności i zawodnik pochodzenia tahitańskiego wskoczył na wyższy bieg i w trzech setach odniósł zasłużony sukces: 5/7 6/3 6/1.

Dzięki temu zwycięstwu Léa i Giorgia spotkają się jutro z Karoliną Orsi i Karoliną Navarro w emocjonującym starciu z Włoszką po obu stronach toru!

Dziś wieczorem będziemy śledzić debiut Alix Collombon i Juliety Bidahorrii na utworze 8 przeciwko Segura / Alonso. Ale w międzyczasie w programie tego bardzo pracowitego dnia w Rzymie znajduje się wiele meczów:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !