Pokonany w 1/8 finału Sevilla Open przez Teo Zapatę i Enrique Goenagę, Juan Tello i Fernando Belasteguin wrócili do zwycięstwa w Paragwaju.

Argentyńczycy, którzy w kwalifikacjach rywalizowali ze swoimi rodakami Valenzuelą i Demianem Coello, spisali się na medal i zwyciężyli w czasie 1:24: 6/3 6/4. Sukces niekoniecznie łatwy, ale logiczny dla faworytów, którzy wiedzieli, jak wykorzystać swoje doświadczenie, gdy było to konieczne, przeciwko dwóm młodym ludziom, którzy wykorzystali swoje szczęście w pełni. Bela w swojej pomeczowej publikacji nie omieszkał podkreślić występów swoich kadetów.

Odtąd piąta drużyna będzie starała się zakwalifikować do pierwszego ćwierćfinału w Asuncion P5. Podopieczni Miguela Sciorilliego w czwartek w 2/XNUMX finału zmierzą się z Juanlu Esbri i Enrique Goenagą, a mecz zapowiada się ciekawie przeciwko jednemu z ich oprawców z Sewilli!

Należy zauważyć, że w Paragwaju nie było jeszcze żadnej prawdziwej niespodzianki, gdzie za każdym razem wygrywali czołowi rozstawieni. Czy w najbliższą środę będziemy mieli prawo do pierwszej sensacji?

Dzisiejszy program:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !