Pierwsi, którzy w 2024 roku zdobyli cztery tytuły, to Arturo Coello i Agustin Tapia! Podopieczni Gustavo Pratto wygrali świetną walkę w finale Asuncion P2 z Ale Galanem i Fede Chingotto.

Kiedy spotykają się duety 1 i 2, zwykle jest to mała uroczystość dla publiczności. A wczoraj wieczorem kibice obecni w Paragwaju nie zawiedli. Rzeczywiście, dwie najlepsze obecne pary padel świat zaoferował im trzy sety i trzymającą w napięciu końcówkę meczu: co może być lepszego!

Ostatecznie każda para miała swoje momenty, ale to numer 1, a w szczególności Arturo Coello, byli najmocniejsi na koniec meczu. Jako dowód, „Chingalan” w decydującym tie-breaku zdobył tylko jeden punkt…

Jak widać w statystykach, Ale Galan po raz kolejny dał świetny występ, ale tym razem Fede Chingotto trochę przegapił wydarzenie, popełniając 8 niewymuszonych błędów i tylko 6 zwycięskich punktów...

Jeśli Galan zakończy mecz jako mistrz w stosunku zdobytych punktów do niewymuszonych fauli – zwyczaj wśród madrylijczyków – to Coello zabrał głos podczas spotkania, kiedy naprawdę tego potrzebował. Na prośbę zawodników Jorge Martineza, którzy przez większość czasu zostawiali Tapię w lodówce, mieszkaniec Valladolid wziął na siebie obowiązki w najlepszym momencie i po jego śmierci jego zespół zdobył czwarty tytuł w 2024 roku. Wynik końcowy: 6/ 1 3/6 7/6 (1).

Pary 1 i 2 mają obecnie 2/2 w swoich starciach i wydaje się, że zmierzamy w stronę prawdziwego Mano a Mano pomiędzy tymi dwiema parami o pierwsze miejsce w tym sezonie. Czy w najbliższą niedzielę w Argentynie w finale zobaczymy zawodników Gustavo Pratto i Jorge Martineza? Do Twoich przewidywań!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !