W tym tygodniu wybieram się do Paragwaju, z nowym etapem Premier Padel. Tym razem to właśnie w Asuncion gracze postawią swoje walizki. Dla niektórych jest to już zrobione, ponieważ previa rozpoczynają się dzisiaj, od 16:20 czasu lokalnego (XNUMX:XNUMX we Francji).

Trzej Francuzi dlatego rozpocznijcie już dziś w Ameryce Południowej spotkaniem francusko-francuskim, które zapewni drugą rundę kwalifikacji przynajmniej jednemu francuskiemu zawodnikowi!

W tym spotkaniu zapewniającym Francuzowi awans do drugiej rundy previi znajdziemy zatem parę Dylan Guichard / Bastien Blanqué, w przeciwieństwie do francusko-hiszpańskiego duetu utworzonego przez Thomas Leygue i Alvaro Montiel Caruso (116). Mecz, który zapowiada się bardzo zacięty pomiędzy tymi dwoma zespołami, co zapowiada wspaniałe widowisko!

Previa nie będzie transmitować na żywo, ale będzie można śledzić podróż Francuzów tutaj.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.