Choć kwalifikacje Premier Padel Asuncion P2 kończy się w najbliższy poniedziałek, tor finansowany przez QSI ujawnił tabele zawodów.

strona mężczyzna, kilka meczów w pierwszej rundzie wydaje się zrównoważonych i interesujących, jak Capra / Chozas kontra Gil / Moyano lub Sanchez / Gutierrez (TS8) kontra Cardona / Ruiz. Trzeba będzie także uważać na Rubio i Bautistę, którzy będą chcieli sprawić niespodziankę Gonzalezowi / Ruizowi (TS7) w stuprocentowo andaluzyjskim meczu.

Fernando Belasteguin i Juan Tello, którzy wspólnie liczą na pierwszy ćwierćfinał, mają raczej łagodny remis. Czy będą w stanie wyegzekwować swój status piątego rozstawienia?

Wśród wielkich nazwisk zauważamy, że w tej samej części tabeli znajdują się pary finalistów z Sewilli, Galan / Chingotto (TS2) i Stupaczuk / Di Nenno (TS4). Czy znajdziemy ich w półfinale?

w filles, będziemy oczywiście śledzić debiut w konkursie Alix Collombon i Juliety Bidahorrii, zmierząc się z Teresą Navarro i Ariadną Cañellas. Lyonnaise, która przegrała z tą samą parą w Riyadzie z Amandą Girdo, będzie próbowała się zemścić. W przypadku zwycięstwa francusko-argentyńska para mogłaby znaleźć Claudię Jensen i Jessicę Castello, które w pierwszej rundzie zmierzą się z parą Barrera / Caparros. Czy będziemy uprawnieni do spotkania twarzą w twarz pomiędzy Collombonem a jego byłym partnerem Castello?

Najgorętszym meczem pierwszej rundy pań powinien być mecz pomiędzy Rufo / Caldera i Canovas / Velasco. Pomiędzy tymi dwiema młodymi parami Hiszpanów czeka wielka bitwa!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !