Dylana Guicharda et Bastien Blanqué wygrałem pojedynek francusko-francuski podczas pierwszej rundy previa Premier Padel Asuncion P2. Francuzi zwyciężyli w dwóch setach Thomas Leygue i Hiszpanie Alvaro Montiel ; 7/6 (3) 6/3.

Blanqué i Guichard rozegrali bardzo solidny mecz, pokonując francuskiego numer 1 i jego partnera. Dylan Guichard przyznaje jednak na Instagramie, że to spotkanie było bardzo trudne emocjonalnie dla niego, ponieważ grał przeciwko „wielkim przyjacielem".

To oni jednak zakwalifikowali się do drugiej rundy previi. Co najmniej możemy powiedzieć, że tak jest nie jest to łatwa przejażdżka który czeka na dwóch Francuzów, ponieważ spotykają się z młodymi ludźmi fajki : Tino Libaak i Leo Augbsburger. Para, którą francuski duet poznał już podczas GNP Mexico P1. Dla przypomnienia, Francuzi były tylko włos dzielił od wyczynu przeciwko Argentyńczykom. Jest to zatem zemsta, która rozegra się na stokach w Paragwaju. Początek spotkania około 13:30 (18:30 we Francji).

Carla Toully i jej partnerka Carla Fito Fernandez również rozpoczną dziś swoją pierwszą rundę previas. Od chwili zagrania pary francusko-hiszpańskiej czekają mocne rzeczy ziarno 2 z tych kwalifikacji: Carmen Castillon Gamez i Raquel Piltcher.

Zagrają dwaj Carlas czwarty obrót dnia, a więc raczej pod koniec dnia w Paragwaju (a wieczorem we Francji).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.