Jeśli wśród mężczyzn jedna z ośmiu najwyżej notowanych par w Paragwaju ugryzła kurz, wśród dziewcząt wszyscy szefowie są na kwaterze. To proste, siedmiu rozstawionych turnieju będzie obecnych w ćwierćfinale w najbliższy piątek. To na 100%, bo raz nie jest w zwyczaju, w tym turnieju jest tylko siedmiu rozstawionych, Tamara Icardo i Alejandra Salazar zmuszone do wycofania się, z powodu kontuzji łokcia Madryniańczyka.

A ci, którzy w pełni wykorzystują nieobecność pary numer 4 na torze, to Marina Guinart i Araceli Martinez. Hiszpanie, którzy w najważniejszym meczu pierwszej rundy zwolnili Osoro/Goenagę, skorzystali wówczas na pakiet pary Talavan / Nogueira, Portugalczyk został uderzony w jedną nogę.

Dziś zawodnicy Juana Aldaya, którzy grają swój pierwszy wspólny turniej, spróbują dokonać wielkiego wyczynu przeciwko drużynie z numerem 1...

W pozostałych spotkaniach będzie już klasycznie, co zobaczycie poniżej.

Zaktualizowany stół dla kobiet:

Dzisiejszy program:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !