Tytuł jest oczywiście nieco surowy: Paula Josemaria i Ari Sanchez w ostatnich trzech turniejach zanotowali dwa półfinały i finał, co zadowoliłoby niemal każdą inną parę na świecie, ale Ari i Paula nie są zwykłymi graczami…

Kobiety trenowane przez Angela Gonzaleza zajmują pierwsze miejsce w rankingu i nie jest to przypadek. W zeszłym roku zdominowali debaty i mieli zamiar zrobić to samo w 2024 r., zdobywając dwa tytuły w Doha i Riyadzie.

Paula Josemaría Ariana Sanchez

Jednak maszyna utknęła w martwym punkcie po eliminacji w pierwszej rundzie w Acapulco, która pozostawiła więcej śladów, niż oczekiwano. Nieobecni w Wenezueli Ari i Paula zamierzali wznowić marsz do przodu z brukselskiego P2, ale w półfinale zostali zatrzymani przez Gemmę Triay i Claudię Fernandez w wielkim meczu rozegranym w trzech setach. Finałowa czwórka do wznowienia turnieju, ostatecznie nie jest tak źle, zwłaszcza, że ​​zawodnicy Teamu 100% Head zemścili się na Claudii i Gemmie na kolejnym turnieju w Belgii, gdzie dotarli do finału. Ale ten finał został całkowicie pominięty przez numery 1, które zostały zmiażdżone przez chwilową parę Brea / Gonzalez (6/1 6/1).

Słaby mecz z parą w stanie łaski, co zawsze może się zdarzyć, ale problem w tym, że w tę sobotę w Paragwaju Ari i Paula ponownie przegrał z Gemmą Triay i Claudią Fernandez. Kolejna porażka w trzysetowym meczu, która jest niepokojąca. Podobnie jak w Brukseli, numer 1 nie straci szans, ale w gorących momentach nadal będzie tracił zbyt wiele...

Z powodu znacznego braku pewności siebie szefowie toru mają trudności. Zwykle mówimy, że to w skomplikowanych momentach widzimy, kto jest prawdziwym mistrzem. Jest zatem rzeczą oczywistą, że wszyscy będą uważnie przyglądać się występom zawodników Angela Gonzaleza na P1 w Mar Del Plata.

Tymczasem z uwagą będziemy śledzić dzisiejszy wieczór finału w Asuncion, ponieważ może on pozwolić Brei i Gonzalezowi na podpisanie czwartej koronacji z rzędu, a młodej Claudii Fernandez na zdobycie pierwszego tytułu na tym poziomie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !