Czy jesteśmy świadkami zmiany w zarządzaniu w obwodzie kobiecym? Chwila Paula Josemaria i Ari Sanchez mają pełne wątpliwości, ich wicemistrzowie zdobyli czwartą z rzędu koronację na Premier Padel Asuncion P2.

W rewanżu finału P2 w Brukseli Delfi Brea i Bea Gonzalez po raz kolejny solidnie zwyciężyły w prostych setach. Dominujący w pierwszym secie „Superpibasowie” byli nieco mocniejsi w drugim secie, ale w razie potrzeby wiedzieli, jak pracować ciężej.

Jak zobaczycie w statystykach spotkania, udostępnionych przez naszych kolegów z Padel Inteligencja, różnica była szczególnie widoczna na prawej przekątnej, gdzie Delfi Brea dostarczył wysokiej jakości kopię z 23 zwycięskimi punktami za zaledwie 7 niesprowokowanych błędów. Goniąca za pierwszym tytułem w karierze młoda Claudia Fernandez cierpiała twarzą w twarz z Argentyną…

Dzięki temu sukcesowi podopieczni Jorge Martineza zdobyli w 2024 roku czwarty tytuł mistrzowski i wyraźnie ugruntowali swoją pozycję pary w formie chwili. Nakręceni, przybywają do Argentyny pełni pewności siebie. Czy przed publicznością, która będzie całkowicie oddana sprawie Delfi, liczba 2 będzie w stanie wyprzedzić liczbę 5?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !