Po pierwszym dniu naznaczonym dość łatwymi zwycięstwami czołowych zawodników, przyszedł czas na drugą część ósmego dnia, już w tę środę w Asuncion.

To proste: z sześciu rozstawionych (łącznie kobiet i mężczyzn), którzy wczoraj zadebiutowali w P2 w Paragwaju, tylko jeden rzucił seta po drodze, Castello / Jensen, przeciwko Caparros / Barrera (6/7 6 /3 6/1 ). Wszyscy inni ulubieńcy byli nie do pokonania, jak Paquito Navarro i Juan Lebron, którzy zmiażdżyli biednego Ramireza i Jimeneza (6/0 6/0) !

W najbliższą środę zastanawiamy się, czy będziemy świadkami pierwszej prawdziwej niespodzianki, czy też wielkie nazwiska nadal będą nie do pokonania.

Na papierze najbardziej atrakcyjny mecz to mecz pomiędzy niespodziewaną parą Riyadh P1, Sager/Oria, a młodymi Argentyńczykami Libaakiem i Augsburgerem. Spodziewamy się prawdziwego pojedynku silnych rąk na lewej przekątnej pomiędzy dwoma najpotężniejszymi zawodnikami na torze, Augsburgerem i Sagerem!

W programie:

Aby śledzić mecze, od godz. 16:00 czasu francuskiego należy wejść na stronę Kanał YouTube pt Premier Padel.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !