Paquito Navarro i Juan Lebron wystartował znakomicie o godz Premier Padel Asuncion P2 ze zwycięstwem 6/0 6/0 w 51 minut przeciwko José Jimenezowi i Ivanowi Ramirezowi.

Weź dwóch młodych graczy grających razem w swój pierwszy turniej i postaw ich przeciwko dwóm byłym graczom numer 1 na świecie w stanie łaski, a szczęka ci opadnie.

Kiedy Paquito i „El Lobo” grają najlepiej jak potrafią padel, nie jest dobrze być z przodu. Jimenez i Ramirez przekonali się o tym na własnej skórze we wtorek. Poprawione 6/0 6/0, podopieczni Fernando Poggiego odrobili prawdziwą lekcję padel na centralnym torze tego paragwajskiego P2. Obaj młodzi mężczyźni będą mieli teraz tydzień na powrót do zdrowia…

Ze swojej strony Paquito i Juan rozpoczynają trasę po Ameryce Południowej w najlepszy sposób. Cokolwiek się wydarzy, w ósmym meczu będą faworytami w starciu ze zwycięzcami meczu pomiędzy Gutierrez/Rico a parą z wcześniejszej ligi Gamondi/Dehnike.

Aby śledzić pozostałe mecze w Asunción we wtorkowy wieczór:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !