Finałowy plac Paragwajskiego P2 rozpocznie się dziś o 20:XNUMX czasu francuskiego i będzie transmitowany na żywo na kanale Youtube Premier Padel. Które deble dostaną się do finału? Elementy odpowiedzi za pomocą Padel Inteligencja…

Coello/Tapia – Navarro/Lebron

Pierwszy pojedynek w sezonie pomiędzy obiema parami zapowiada się ciężko. Jeśli paquito jest przeciwnikiem, do którego się uśmiecha Arturo szyja (14 zwycięstw) i Agustin Tapia (18), obecność John Lebron mógłby coś zmienić. Hiszpan, mając na koncie 43 zwycięstwa, ma psychologiczną przewagę nad swoimi dwoma rywalami. Mecz mógł zostać rozegrany w serwisie, w którym to sektorze w kwartach spisali się zarówno Paquito Navarro (76% sukcesu), jak i Arturo Coello (89%).

Stupaczuk/Di Nenno – Chingotto/Galan

Aby zemścić się za porażkę w Sewilli, Franco Stupaczuk et Martina Di Nenno będą musieli pokonać samych siebie. Upadli González/Ruiz, Fede Chingotto et Ale Galan kontynuować swoją nieskazitelną wydajność. Seria charakteryzująca się ofensywną skutecznością Hiszpana (21 punktów bezpośrednich, 11 udanych uderzeń) i regularnością Argentyńczyka (tylko 4 bezpośrednie błędy) w poprzedniej rundzie. W bezpośrednich konfrontacjach przewagę ma Galan (łącznie 53 zwycięstwa), nawet jeśli Chingotto zmaga się z rodakami (łącznie 37 porażek).

Ortega/Virseda – Brea/Gonzalez

Na papierze ten pierwszy półfinał kobiet wygląda na niezrównoważony. Jeśli Marta Ortega potrafi przeciwstawić się Superpibasom (19 zwycięstw, w sumie 20 porażek), to nie do końca tak jest Vero Virseda. Światowy numer 15 wygrał tylko pięć razy, w tym… tylko raz przeciwko Bea González. Konieczne będzie wykorzystanie exploita, aby obalić najlepszą w danym momencie drużynę.

Triay/Fernandez – Sanchez/Josemaria

Podobnie jak w Brukseli i Sewilli, dwie w 100% iberyjskie pary będą musiały zmierzyć się ze sobą. Gemma Triay od kilku lat pokazuje, że jest w stanie zdestabilizować królowe obwodu (46 sukcesów, 47 porażek). Tutaj pojawia się główne pytanie Klaudia Fernandez. Czy uda jej się zdążyć z plakatem galowym? Będzie musiała czerpać inspirację ze swojego meczu w Belgii, aby wszystko wrócić na właściwe tory…

Aby śledzić na żywo półfinały, spotkaj się tutaj.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, sześć lat wcześniej. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe wyścigi i drażni palacza w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.