Do spektaklu doszło wczoraj w półfinale turnieju kobiet Premier Padel Asuncion P2, a w tę niedzielę w Paragwaju będziemy mieli okazję obejrzeć remake finału P2 w Brukseli.

Dominacja Brei/Gonzaleza

To pojedynek pary Brea/Gonzalez i Ortega/Virseda otworzył półfinał w Asuncion. O miejsce w finale rywalizowały pary nr 2 i 5 z toru. Wszystko potoczyło się bardzo szybko, już w pierwszym secie wygranym 6 gemami do 2 Delfiego i Bei.

Znów wydawało się, że podopieczni Jorge Martineza mają łatwe zwycięstwo, jednak ich przeciwnicy rozpoczęli drugą rundę zupełnie inaczej. Nagrodzone za swój wysiłek Marta i Weronika szybko prowadziły w drugim secie 4:1. Nadzieja była jednak krótkotrwała, gdyż faworyci zamierzali przyspieszyć i dość łatwo wrócić do stanu 4-4. Teraz ponownie dominując, Brea i Gonzalez przełamali swoich przeciwników na poziomie 5/5 i nigdy więcej nie spojrzeliby w lusterko wsteczne.

Po temu jak mocno ucierpiała w ćwierćfinale, para będąca obecnie w dobrej formie doskonale wraca do zdrowia i zdobywa bilet na czwarty z rzędu finał. Wynik końcowy 6-2 7-5.

Triay i Fernandez powracają na numer 1!

Brukselska zemsta między światowymi numerami jeden, Josemarią i Sanchezem, a numerami 3,
Triay i Fernandez mieli wszystko, o czym marzyliśmy, i nie zawiedliśmy się!

W walce trwającej prawie trzy godziny wczoraj wieczorem w Asunción po raz kolejny zwyciężył najniżej sklasyfikowany zawodnik. Podobnie jak w Belgii trzy tygodnie temu, kluczem do sukcesu była kontrola w ważnych momentach (6/10 w przełamaniach w porównaniu do 5/17 u rywali…). Gemma i Claudia wygrały tę zaciętą bitwę 7-5, 4-6, 6-4 i ponownie zakwalifikowały się do finału, pogrążając numer 1 pod znakiem zapytania...

Przepustka 4 (a zatem 20) dla Brei/Gonzaleza?

Będziemy zatem uprawnieni do finału pomiędzy Triay / Fernandez (TS3) a Breą / Gonzalez (TS2) w P2
z Asuncion. Cele są jasne po obu stronach.

Dla Hiszpanów oznacza to walkę o pierwszy tytuł w tym sezonie. Dla młodej Claudii byłby to także pierwszy występ w jej karierze. Czy trzeci finał duetu Fernandez/Triay będzie udany?

Dla duetu hiszpańsko-argentyńskiego misja jest prosta: kontynuować tę niesamowitą dynamikę, zdobywając dwudzieste zwycięstwo z rzędu i tym samym czwarte trofeum z rzędu! Czy najsilniejsza para na początku sezonu będzie w stanie to osiągnąć? Odpowiedź dziś wieczorem od 22:XNUMX Kanał YouTube z Premier Padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !