Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory listy osób zarejestrowanych w ww Premier Padel Asuncion P2 upadł a do Paragwaju pojedzie nie mniej niż dziewięciu Francuzów.

Jak zawsze w losowaniu głównym znajdzie się Francuzka, Alix Collombon, która ponownie współpracuje z Argentyńczyką Julietą Bidahorrią. Czy Lyonnaise i jej partner, pokonani w wielkiej bójce w Sewilli przez Rierę i Araujo, będą mogli wspólnie rozegrać swój pierwszy ćwierćfinał w Asuncion?

W kwalifikacjach znajdziemy Carla Toully i Carla Fito. Francuzka i jej koleżanka z drużyny utworzą 7. miejsce w previas i, oczywiście w zależności od losowania, będą miały świetną okazję, aby dołączyć do słynnego cuadro.

Wendy Barsotti i Elodie Invernon, którzy tworzą parę numer 10, również mogą mieć szansę na grę!

Po stronie mężczyzn tym razem w kwalifikacjach znajdziemy pięciu członków francuskiej delegacji ze 100% francuskimi parami Blanque / Guichard et Seurin/Vives, Ale również Thomas Leygue i Hiszpan Montiel!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !