W najbliższy piątek Fernando Belasteguin i Juan Tello zagrają razem po raz pierwszy w ćwierćfinale. Argentyńczycy pokonali Enrique Goenagę i Juanlu Esbriego w 1/8 finału. Premier Padel Asuncion P2.

Rozstawionej z piątką drużynie nie było łatwo, która po przegranej pierwszym secie musiała walczyć. Jednak w turnieju naznaczonym licznymi powrotami doświadczenie Beli i Tello zrobiło różnicę. Podopieczni Sciorilliego wygrali 5/2, 6/6, 2/6, co pozwala im dzisiaj spotkać Paquito Navarro i Juana Lebrona, którzy również słabo rozpoczęli przeciwko Agustinowi Gutiérrezowi i José Rico, ale po przegranej pierwszej bramce byli w stanie przekroczyć mnożnik. rundę w decydującym meczu. Końcowy wynik 3/6 7/6 1/6 dla Andaluzyjczyków.

Wczoraj wieczorem w Paragwaju doszło do kolejnego powrotu mężczyzn, Javiego Garrido i Miguela Yanguasa, którzy wygrali wybuchowe starcie z Libaakiem i Augsburgerem: 4/6 6/4 6/4. Andaluzyjczycy będą starali się spowolnić Coello i Tapię, którzy w Paragwaju przegrali dotychczas tylko cztery mecze! Pozostałe wielkie nazwiska, Stupaczuk / Di Nenno i Galan / Chingotto, również nie radziły sobie wczoraj dobrze, ponownie odnosząc szybkie zwycięstwa i wciąż nie tracąc po drodze ani jednego seta.

Martin i Stupa ponownie połączą siły z Lealem i Campagnolo, którzy oswoili Javiego Ruiza i Pabla Cardonę i którzy w najbliższy piątek rozegrają razem pierwszą kwartę. Ze swojej strony Ale i Fede zmierzą się z Alexem Ruizem i Momo Gonzalezem.

Zaktualizowana tabela:

Program piątkowy:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !