Nowy cios dla Betclic Premier Padel Bordeaux, w którym nie będzie żadnej z pierwszych czterech par mężczyzn, a tylko jedna z pierwszych czterech par kobiet...

W istocie po Icardo i Salazarze które wycofały się z listy zgłoszeń po kontuzji Tamary w Chile (oraz oczywiście Pauli Josemaria i Ari Sanchez, które się nie zgłosiły), to Delfi Brea i Bea Gonzalez zdecydowały się pominąć zawody.

W drugiej parze na świecie nie ma żadnych kontuzji, których można by ubolewać, ale z pewnością widać lekkie zmęczenie po bardzo pracowitym początku sezonu. Ci, którzy w tym roku zdobyli już cztery tytuły, ale przegrali zaraz po wejściu do zawodów w Chile, wyraźnie woleli przygotowywać się do majora w Rzymie, niż jechać do Gironde…

Z pakietu pary numer 2 skorzystają para Casali / Soriano, która znajdzie się w finałowym losowaniu, oraz duet Fito / Garcia, który przejdzie z listy oczekujących do finału poprzedni !

Jak widać faworytkami tego etapu w Bordeaux będą Gemma Triay i Claudia Fernandez, które w ten weekend w Chile zdobyły swój pierwszy wspólny tytuł (pierwszy w karierze Claudii). Czy para numer 3 na torze będzie w stanie zrobić dublet w Gironde?

Zaktualizowana lista:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !