Maksym Joris et Thomasa Vanbauce'a, ostatni przedstawiciele Francji nadal plasujący się w tabeli kwalifikacji mężczyzn, zmierzyli się z solidną parą Marco Cassetta (110) / Dylan Demian Cuello (166).

Miejscowi zaprezentowali się bardzo dobrze w pierwszej rundzie, a w drugiej nieco załamali się. Trójkolorowi z pewnością obniżą morale po przegranej pierwszego seta.

Pierwsza runda trwała prawie godzinę na korcie centralnym Bordeaux P2. Miejscowi Joris i Vanbauce, którzy jako pierwsi się złamali w tym meczu wykorzystali do wygrania pierwszego seta. Na ich nieszczęście zostali jednak złapani przez parę włosko-argentyńską i set od razu schodził do tie-breaka, w którym walka była równie zacięta. Pomimo bardzo dobrego poziomu gry Francuzi, ta pierwsza runda nie wypadła na ich korzyść: 7 (6).

Zawsze trudno jest się podnieść po przegranej tak zaciętym secie. Odczuli to Vanbauce i Joris, którzy na początku drugiego aktu mieli znacznie większe trudności z rozpoczęciem akcji. Od pierwszej akcji drugiego seta stracili gem serwisowy...

Francuzi mieli jednak cztery okazje, aby wrócić na właściwe tory, ale nie udało im się ich wykorzystać. Jeśli Thomasowi i Maxime'owi udało się w końcu znaleźć swój najlepszy poziom w drugim secie, to już nigdy nie uda im się wrócić do wyniku. Na koniec kłaniają się 6/3 w drugiej rundzie.

Tym samym w tabeli Previa mężczyzn nie ma już Francuzów. Jednakże, Dziś w wyścigu nadal uczestniczą trzy Francuzki w tych kwalifikacjach. Ich spotkania można śledzić dalej Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.