D-3 przed rozpoczęciem pierwszej edycji Betclic Bordeaux Premier Padel P2 w Arkéa Arenie. Jérémy Scatena, z firmy 100% Padel, który zajmuje się montażem torów, pozwala nam prześledzić kulisy tworzenia tego niesamowitego pokoju:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ w ciągu 36 godzin udało nam się zbudować dwa boiska z oknami. Parkiet jest już całkowicie położony, konstrukcje są montowane, montowane są okna i zaczynamy nakładać silikon na wszystkie powierzchnie, ponieważ schnięcie wymaga 24 godzin, więc musimy zaplanować to z wyprzedzeniem. Na razie wszystko idzie dobrze i nie możemy się doczekać rozpoczęcia montażu środkowego pola, bo będzie wyglądało naprawdę pięknie.

Wspaniała kurtyna posłuży do oddzielenia dwóch obszarów. Za kulisami P2 Bordeaux odkryje się jeden z najpiękniejszych pokazów świetlnych, jakie kiedykolwiek wyprodukowano podczas turnieju. padel. To będzie niesamowite. Trochę reklamy: zajmuje się tym firma Novelty i będzie naprawdę pięknie.

To wszystko, tutaj zostanie zamontowane pole środkowe, montaż zaczniemy dzisiaj.

Aby to zrobić, należy ukończyć część oświetleniową i instalacyjną. Następnie będziesz musiał położyć parkiet. Postaramy się ukończyć to pole w 36 godzin, to jest wyzwanie, aby wszyscy kwalifikanci mogli trenować na trzech boiskach i korzystać z sali oraz warunków finału.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.